****************************************************************************
Zaterdag 24 november Open Helderse
Plaats: Schootenweg 2, 1785 LV Den Helder
Judoka : Thomas Beekman
Wegen: is doorlopend vanaf 12:30 uur
Wedstrijd start om 14:00 uur, 15 minuten voor de start melden bij de jury tafel.

***************************************************************************
Zondag 25 november  Top Judo Almere
Plaats: Topsporthal Almere, Pierre de Coubertinlaan 7,  1362 LA Almere
JUDOKA     …….… CATEGORIE          ……….…..WEEGTIJD                …….AANVANG
Max Stikkelorum        JONGENS/-18 JAAR/ -50 KG. Weging: 8:40-09:10 uur      09:40 uur
Lisa Borst                     MEISJES/-10 JAAR/ -25 KG.   Weging: 8:40-09:10 uur      09:40 uur
Frenky Devriesere      JONGENS/-10 JAAR/ -30 KG. Weging: 9:20-10:05 uur      10:35 uur
Raul Heintze               JONGENS/-15 JAAR/ -50 KG.  Weging: 11:05-11:35 uur      12:05 uur
Wanyae Lijesen         JONGENS/-10 JAAR/ -34 KG.   Weging: 11:05-11:35 uur      12:05 uur
Oliwier Heintze         JONGENS/-15 JAAR/ -55 KG.   Weging: 12:00-12:30 uur     13:00 uur
Dave Kok                    JONGENS/-18 JAAR/ -66 KG.  Weging: 12:00-12:30 uur      13:00 uur
Thomas Beekman     JONGENS/-18 JAAR/ -81 KG.  Weging: 12:40-13:10 uur      13:40 uur
Tyrese Sas                  JONGENS/-15 JAAR/ -66 KG.   Weging: 13:50-14:20 uur     14:50 uur
Milan Borst               JONGENS/-12 JAAR/ -34 KG.   Weging: 13:50-14:20 uur      14:50 uur
Amber Koster           MEISJES/-15 JAAR/ -63 KG.     Weging: 14:30-15:00 uur      15:30 uur
Daan Ebbers             JONGENS/-12 JAAR/ -50 KG.   Weging: 15:15-15:45 uur        16:15 uur
Lana Uidam              MEISJES/-12 JAAR/ -44 KG.     Weging: 15:15-15:45 uur        16:15 uur
Rosalien Schrickx    MEISJES/-12 JAAR/ -48 KG.     Weging: 15:15-15:45 uur        16:15 uur
Kayrone Sas               JONGENS/-10 JAAR/ +42 KG. Weging: 12:00-12:30 uur      13:00 uur
Nadeem EL Aslouni JONGENS/-12 JAAR/ -27 KG.   Weging: 12:40-13:10 uur      13:40 uur

Vergeet niet je (geldige) JBN pas /-paspoort mee te nemen!

*************************************************************************************
Zondag 9 december Ontwikkelingstoernooi Deel 1
Plaats: Sportlaan 21, Anna Paulowna
Judoka’s …. tijdschema is nog niet bekend ….
Louna Bieri
Tim Jonk
Mika van Brandwijk
Gijs den Hartog
Jasper den Hartog
Jayna Lynn van Waard
Kevin Keijzer
Jesse Veldhuis
Roos Ebbers
Jolan Moedig
Luc Wijsman
Bram van der Mack
Levi van Wijk
Quinten Bon
Mart Braak